..::: Paylasımın Yeni Adresi :::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::: Paylasımın Yeni Adresi :::..

Paylasmak Güzel Bisi

AnasayfaaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÇOK GÜZEL AŞK ŞİİRLERİ...

YazarMesaj
pink_meleğim
Çavuş
Çavuş
pink_meleğim

ÇOK GÜZEL AŞK ŞİİRLERİ... Empty
MesajKonu: ÇOK GÜZEL AŞK ŞİİRLERİ...   ÇOK GÜZEL AŞK ŞİİRLERİ... Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 9:42 am

O suskun aksamin her saatinde, Kaç gece agladim duyan olmadi, Yillarca yasadim kalbim dolmadi, Karsima gerçekten seven çikmadi.

Kimisi kul etti, kimisi köle, Mutluluk yerine verdiler çile, Hasreti sapladim simdi kalbime, Karsima gerçekten seven çikmadi.

Sana söyledigim tüm sarkilarda, Askimi haykirdim duyan olmadi, Kendimi kaybettim hatiralarda, Karsima gerçekten seven çikmadi.

Yalniz bir mevsim degil Yalniz bir bahar degil Her zaman her yerde bil Ya seninle ya sensiz! Istersen öldür beni Istersen güldür beni Gün gibi günes gibi Ya seninle ya sensiz!

Olmasa da sevenim Aglayanim gülenim Ilk sözüm son yeminim Ya seninle ya sensiz! Istersen sevme beni Istersen bekle beni Tas gibi toprak gibi Ya seninle ya sensiz!

Ya hep ya hiç sevgilim Ya seninle ya sensiz Olamaz baska biri Ya seninle ya sensiz! Istersen al at beni Istersen yarat beni Dag gibi deniz gibi Ya seninle ya sensiz!

ÇOK GÜZEL AŞK ŞİİRLERİ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-