..::: Paylasımın Yeni Adresi :::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::: Paylasımın Yeni Adresi :::..

Paylasmak Güzel Bisi

AnasayfaaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

VEFASIZLARA...

YazarMesaj
pink_meleğim
Çavuş
Çavuş
pink_meleğim

VEFASIZLARA... Empty
MesajKonu: VEFASIZLARA...   VEFASIZLARA... Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 9:44 am

Ecelim zamansiz gelirse bir gün Ona bu sarkimi dinletiverin Bu en son dilegim, en son sözümdür Benden baskasina gitmis olsa da O güzel askimiz bitmis olsa da Üstünden mevsimler geçmis olsa da Ona sevdigimi söyleyiverin

Sensiz diken oldu basimda yastik Mutlulugu hangi dolaba astik Odamda ne varsa yüzleri asik Bu nasil bir duygu bilemiyorum Kimseye ayrildik diyemiyorum Adini kim sorsa eziliyorum Ayrilip gittigin o günden beri

Hasretin bir yangin avuçlarimda Ayrilip gittigin o günden beri Ararim gölgeni bos duvarlarda Ayrilip gittigin o günden beri

Sen de git birak git beni düsünme Kader de, hayat de bosver üzülme Alistim hasretin her türlüsüne Ne zaman sevdimse ayrilik vardi Alistim kaderin her cilvesine Ne zaman sevdimse yalnizlik vardi

Kaç kere yasadim ben bu romani Ne zaman sevdimse ayrilik vardi Hep kendim kuruttum gözyaslarimi Ne zaman sevdimse yalnizlik vardi

Ne zaman baksam resimlere Bir genç kiz, bir delikanli görmek isterim Varsin bir sahilde Varsin bir ormanda varsin bir odada çekilmis olsun Fark etmez Bakarim bakarim Dudaklarimdasin!

VEFASIZLARA...
1 sayfadaki 1 sayfası