..::: Paylasımın Yeni Adresi :::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::: Paylasımın Yeni Adresi :::..

Paylasmak Güzel Bisi

AnasayfaaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KÜÇÜK KIZZ

YazarMesaj
Misafir
Misafir

KÜÇÜK KIZZ Empty
MesajKonu: KÜÇÜK KIZZ   KÜÇÜK KIZZ Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2007 2:25 pm

Küçük Kiz

--------------------------------------------------------------------------------

Adamın biri, bi cumartesi gecesi evine dönüyomuş. Birden 15-16 yaşlarında sevimli bi kızın yolun kenarında otostop yaptığını görmüş. Adamın da aynı yaşlarda iki kızı varmış. Hemen arabayı kızın yanına yanaştırmış, "Gece yarısı böyle ıssız bir yerde n'apıyosunuz Allah aşkına? Bu saatte otostop mu yapılır?" demiş.

Kız, "Uzun hikaye. Rica etsem beni evime götürür müsünüz? Buraya çok yakın. Bu iyiliğinizi ömür boyu unutmam" diyerek arka koltuğa oturmuş. Kızın üzerinde cicili bicili, hoş bi elbise varmış. Evinin adresini vermiş.

Gerçekten de yakınmış ev. Adam eve vardığında önünde durmuş, "İşte geldik küçük hanım" diyerek arka koltuğa dönmüş ama arkada hiç kimse yokmuş. Gözlerine inanamamış tabi. Hemen arabasından inip evin kapısını çalmış.

Beyaz saçlı, çok yorgun görünen yaşlı bi kadın açmış
kapıyı. Adam heyecanla, "Bana inanmayacaksınız ama yoldan küçük bi kız aldım. Bana buranın adresini verdi ama tam geldiğimizde..." Yaşlı kadın adamı susturmuş, "Biliyorum, biliyorum" demiş, "Sonra da ortadan kayboldu di'mi? Bu başımıza ilk defa gelmiyo. Her cumartesi akşa**
aynı şey olur...

"Meğer kız bi cumartesi gecesi diskodan dönerken trafik kazası geçirmiş ve oracıkta ölmüş. Şimdi her cumartesi gecesi kazada öldüğü yerden otostop yapıp evine gelmek istiyomuş ama bunu bugüne kadar başaramamış. Kadın bunları anlatırken adamın gözü piyanonun üzerindeki
kızın fotoğrafına ilişmiş. Evet, kız aynı kızmış ve üzerinde de aynı elbise varmış.

affraid affraid affraid affraid
pink_meleğim
Çavuş
Çavuş
pink_meleğim

KÜÇÜK KIZZ Empty
MesajKonu: Geri: KÜÇÜK KIZZ   KÜÇÜK KIZZ Icon_minitimePerş. Nis. 12, 2007 8:10 am

arkadaşım paylaşım için saol fakat aynı şeyi iki defa neden yazdın anlamadım yinede thanks!... lol!

KÜÇÜK KIZZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-